Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2013, 10:01   #23
xeper
 
xeper's Avatar
 
Reputacja: 1 xeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputacjęxeper ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał uday Zobacz post
Tak, chodziło mi o "nasz" dom. Zawsze mnie jarało w RPGach jak mieliśmy bazę wypadową. Dobrze byłoby ją dostosować do naszych potrzeb Dowiedzieć się co tam mamy czy jest tam piwnica, ile i jakie pomieszczenia.
Aha. Piwnicy nie ma. Na parterze wokół kwadratowego wewnętrznego dziedzińca jest pięć pomieszczeń, w tym kuchnia. Schody prowadzą na piętro. Tutaj są cztery pomieszczenia. Poddasze jest niskie i znajduje się nad połową domu, prowadzi tam drabina. Dach jest płaski, można na niego wejść z poddasza i na niższą część zejść schodkami.



Cytat:
Aha, no i czy tym opukiwaniem ścian udało mi się coś znaleźć.
Nie.

Cytat:
Szkoda... myślałem, że już coś upichcę Chyba, że Princeps będzie miał jakąś aparaturę do użyczenia.
Princeps to nie wypożyczalnia. Już wam domu użyczył, inaczej spalibyście na ulicy.

Cytat:
Przy okazji zauważyłem, że eliksir pozornej śmierci ma lepsze właściwości trujące niż trucizny
No ma. Trzeba uważać przy piciu, bo może nieźle kopnąć.

Cytat:
Aha, jak to jest z zakupami? Klasyczny barter, czyli jak chcę kupić 10m liny i kotwiczkę to muszę rzucić coś co będzie w sumie warte 18, czy mogę kupić u jednego gościa linę i dostać resztę z tej złotej monety odpowiadającą wartością 7? No i jak działa targowanie? Dam radę wytargować niższą cenę na tą linę i kotwiczkę?
W normalnych warunkach wymieniasz dobra o tej samej wartości. W Burrovicum jest obrót pieniężny, więc wystarczy jak zapłacisz podaną wartość.

Ashshab - targowanie 24, sukces!

Handlarz sprzeda kotwiczkę za 6.
 

Ostatnio edytowane przez xeper : 16-06-2013 o 13:04. Powód: dodałem plan domu
xeper jest offline