Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2013, 13:26   #42
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
@secutor - tylko klany podstawowe i tylko Camarilli.

@Autumm - pomysł jest ciekawy, zreszta jak pamietam to nawet jest jeden wampir - pies w 'Jerusalem by Night"... Jedyna trudność jaka widze jest taka - dla mnie rzecz jasna - że takiej postaci po prostu nie ma wscenariuszu i coś musiałbym dopisać dla gracza trudnosci jest kilka - niezależnie jak "dokokszony" kot jest dalej kotem i porozmawiać z nim ciężko . No i jest ghulem czyli ma jakiegoś pana, który go karmi krwią... choć to dość prosto bym ominął... jezeli masz chwile to niezobowiazujaco napisz kilka słow o tym "kocie" nawet posiłkujac sie nazwami z nowego wampira - nic nie obcuje, ale moze cos wymysle...


Jak zwykle na ostatniej prostej zrobił sie mlyn nieprzecietny (zaatakowalo mnie realne zycie) ale jakos to ogarne... mam nadzieje...
 
Aschaar jest offline