Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2013, 22:33   #15
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
W "Pająki z Carmantoru" nie grałem, ani też nie obserwowałem, jednakże do D&D 3.5 prowadziłem już ogrom sesji, więc i mechanikę mam wkutą na pamięć (łącznie ze skostniałymi zasadami tworzenia przedmiotów i mechaniką poziomów epickich), także granie w sesję nastawioną bardziej mechanicznie nie przeszkadza mi, wręcz przeciwnie. Tyle jeśli chodzi o przechwałki z mojej strony. :P

A co do krótkich postów to jak najbardziej czuję się w swoim żywiole. Cieszę się, że ktoś robi jeszcze takie sesje, gdyż te pisane długimi postami (szczególnie do D&D lub Warhammera) robią się dla mnie na dłuższą metę monotonne i - jak sam zauważyłem - po kilku-kilkunastu stronach zwyczajnie padają. Także bardzo duży plus dla Ciebie z mojej strony.

Co do "zaklepywania" nie miałem na myśli branie klasy na wyłączność, ale uniknięcie sytuacji kiedy drużyna będzie mieć obniżoną wartość taktyczną (na przykład składająca się z niskopoziomowych czaromiotów). Tworzę paladyna (mam nadzieję, że praworządny członek drużyny nie sprawi Tobie kłopotów), może jeszcze dziś podeślę KP.
 

Ostatnio edytowane przez Warlock : 16-06-2013 o 22:35.
Warlock jest offline