Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-06-2013, 23:57   #9
JPCannon
 
JPCannon's Avatar
 
Reputacja: 1 JPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputacjęJPCannon ma wspaniałą reputację
Jestem za propozycją Wnerwika. Moja powinna do jutra być gotowa o ile opis elementów mi nie zajmie dużo czasu

EDIT
Hmmy zdałem sobie sprawę, że musiałem kiedyś robić rozpiski na szybkiego bo zauważyłem pewną niejasność w kodeksie Tau. Może wy to zrozumiecie. W opisie komandora w dziale ekwipunek jest napisane, że musi wybrać 3 bronie/przedmioty z działu zbrojowni i, że ma dostęp do tzw. potocznie mówiąc prototypów.

W dziale zbrojowni za to, napisali, że każdy model w battlesuit (czyli np komandor) musi mieć tyle dodatków ile jest w opisie w dziale ekwipunek. Do tego momentu wszystko jest jasne. Problem polega na tym, że w następnym zdaniu napisali, że do tego każdy model w battlesuitcie może dobrać przedmioty z działu wargear do max 100pt. Tutaj się trochę gubię, bo zliczając wszystko co można stamtąd kupić wychodzi niecałe 100pt. :P Także nie ogarniam czy ja coś źle rozumiem czy jak. Wychodzi na to, że można cały wargear przepisać a to jest istna głupota, bo jest w tym dziale np hard-wired drone controler. Hard-wired oznacza, że przedmiot ten nie zabiera miejsca na jakieś ważne inne elementy tylko jest małym dodatkiem. Chodzi o to jednak, że drone controler można kupić do battlesuit też w dziale support systems, co już zajmuje miejsce, dokładnie 1 z 3 slotów. To po co kurcze w ogóle kupować taką wersję? Mam naprawdę wrażenie, że jest w tym jakiś haczyk którego nie mogę dostrzec. Macie może pomysł o co w tym chodzi?
 
__________________
"Miłość której najbardziej potrzebujesz to Twoja własna do siebie samego"
JPCannon jest offline