Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2013, 09:19   #1
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
[komentarze] VtM: Niebo i Piekło

Zapraszam do gry...
etc. itp.


Sesja jest pod znanym chyba wszystkim adresem: klik
I teraz jak to będzie wyglądać:
> wpadają dwa posty (Revana i mój) będące przeniesieniem sesji z GDoc'a
> wpada (poprawiony i uzupełniony) post Autumm (z TitanPada)
> jeżeli komuś się chce przygotować to można napisać jakąś "rozpędówkę" - przedstawienie postaci, trochę "story" o okolicznych wydarzeniach... (jak ktoś potrzebuje jakichś specyficznych informacji to pytać)
> post rozpoczęcia.

Aby uzupełnić materiały muszę mieć kompletne karty, a tego nie mam chwilowo...
więc i wy również wisicie w lekkim "niedookreśleniu"


Tutaj będzie trochę zasad ogólnych i szczególnych...

> Po panelu możecie się rządzić jak chcecie... tam gdzie możecie.
> Avatary na 175px szerokości (długości dowolnej)
> Formatowanie tekstu postów - standard - czyli: "Myśli postaci"; - Wypowiedzi postaci; reszta bez wyróżnień.
> użycie dyscyplin zaznaczamy * (lub większą ilością) i oznaczamy explicite na koniec posta. (to poprawię w postach już w sesji).
> jak pisałem - wiele będzie spoczywało na Waszych - Graczy - barkach. Często gęsto będę wrzucał suche informacje ("barman wie, kto to był, ale powie dopiero odpowiednio przekonany") co trzeba będzie jakoś ładnie przekuć na scenkę...
> tło postów, sceny dodatkowe, NPCów trzeciego planu spokojnie możecie kreować... Jak pełny i żywy będzie świat zależy tylko od Was...
 

Ostatnio edytowane przez Aschaar : 17-06-2013 o 10:39.
Aschaar jest offline