Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2013, 12:56   #8
Lechu
 
Lechu's Avatar
 
Reputacja: 1 Lechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputacjęLechu ma wspaniałą reputację
I ja Ciebie witam, holly. Widzę, że kolejny ciekawy BG w klimatach NS. Bardzo pocieszny ten tekst, bo nie dość, że wprowadziłeś Kostucha (z innej sesji, którą kojarzę) to jeszcze bardzo fajnie opisałeś charakter "Świętego" za pomocą tej historii. Świetny wstępniak. Co do ściany tekstu nie przeszkadza mi. Sam czasami piszę więcej niż parę linijek dlatego nie mam nic przeciwko, gdy jest do czego przysiąść.

Poza holly'm widzę, że dołączył do gry Vireless. Witam i Ciebie, nasz ty Niemcu. Ciekawe czy pokochają się z Polakiem? Póki co na temat BG Vire nie mogę powiedzieć zbyt wiele, ale mam nadzieję, że niedługo to się zmieni. Widzę, że skorzystałeś z mojej rady co do broni palnej. Miło mi. Pozdrawiam wszystkich graczy, MG i oby nasze posty miło czytało się ewentualnym czytelnikom.

Ps. Cutler jest otwarty na dialogi z nowymi i starymi BG (już nawet z Piotrkiem i Krzychem mamy jeden tekst na DOKu za sobą). Gorąco zapraszam na PW jakby ktoś chciał coś wspólnie stworzyć.
 
Lechu jest offline