Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2007, 19:16   #19
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Lorinale spojrzała ze znużeniem na ludzi, z którymi przyszło jej pracować. Wiedziała, że choć będą jej działać na nerwy, są oni profesjonalistami. Moga jej się przydać.
- Miałam już do czynienia z magią chaosu, potrafię ją zatem rozpoznać. Dodatkowo specjalizuję się w otwieraniu zamków, a wygląda mi na to, że nie ma wśród nas zawodowego złodzieja, więc i to się przyda. Słowem: jestem wam potrzebna, a co za tym idzie mogę sobie pozwolić na stawianie warunków. To zresztą może być wam na rękę. Jeśli znajdziemy tam jakieś księgi, będą one moje. Żeby Was zachęcić dodam, że jeżeli tak się stanie, oddam wam moją część zapłaty. Zgoda panowie?
Oblicze Lorinale rozpromieniło sie w uśmiechu zachęty i choć był on z pewnością udany, zmienił ogromnie posępne oblicze. Na moment bowiem zamiast oziębłej czarownicy, można było dostrzec po prostu młoda dziewczynę.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline