Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-06-2013, 21:17   #4
Kitsu
 
Kitsu's Avatar
 
Reputacja: 1 Kitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputacjęKitsu ma wspaniałą reputację
Kitsu- Smokey

"Niewiele razy miałam okazję na wyjście w zonę. Mechanik znajdzie pracę wszędzie, więc nie musi się zbytnio narażać. Wiadomo, czasy są niebezpieczne, ale ktoś o moich kwalifikacjach nie zginie tak łatwo, mam nadzieję. Nie ważne jest przecież dla kogo pracujesz, ważne aby dobrze płacił. W pracy wołali na mnie Smokey, bo zawsze miałam szare dłonie, od niedomytego smaru i innego szajsu."

"Budynek Dworca Wschodniego sprawiał przygnębiające wrażenie. Niski, obdrapany z łuszczącą się farbą, którą mógł się poszczycić w porównaniu do reszty okolicznych budynków. I wszędzie kurz. Kurz, który pokrywa wszystko i wszystkich. Osiada najpierw cienką warstwą, a jeśli pozostawisz go w spokoju przeobrazi się w grubą skorupę."

"Sierżant nie mówił dużo, ale jak już mówił to się go słuchało. Inaczej człowiek szybko ginął. Od anomalii, mutantów, drapieżników, ale najczęściej od innych ludzi. Słuchaj się starszych, to dłużej pożyjesz. Poinstruował mnie jak ułożyć graty na wózku po czym wrócił do swoich zajęć. Swoją drogą David też ich sporo nazbierał."
Poprawiłam lepiej swoją arafatę, którą choć trochę starałam się osłonić oczy oraz włosy od nieprzyjemnych działań otaczającego nas środowiska. Na wózku mieliśmy już jakieś pozbierane artefakty i właśnie zajęłam się rozmontowywaniem ich na części, aby cały ładunek lepiej trzymał się kupy, gdy moją uwagę przykuła jedna z anomalii. Uwagę tą odwróciło ciche pytanie, którego treści nie udało mi się dosłyszeć.
 
__________________
Kto kocha, ten czuć powinien i przeczuwać, a kto nie odgadnie serca kobiety, ten go nie wart.

Ostatnio edytowane przez Kitsu : 18-06-2013 o 22:37.
Kitsu jest offline