Wątek: Doom
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2007, 19:43   #8
Denae
 
Denae's Avatar
 
Reputacja: 1 Denae ma wyłączoną reputację
Film oglądałam jakiś czas temu...
Moje odczucia? Na poczatku całkiem pozytywne... ot taki kolejny film postawiony tylko na rozrywkę. Co prawda nie żeby go włożyć do czytnika drugi raz ale.... no właśnie... wszystko było dobrze aż do momentu kiedy dowiadujemy się iż C-24 dziala na ludzi roznie... tj jak byles grzeczny to bedziesz "piekny madry silny i w ogole super" a jak nie byłeś grzeczny to "będziesz jeszcze bardziej bebe i w dodatku będziesz robił kuku innym ludziom"... Ehhhh a potem ta scena rodem z gry... calkowicie mnie zniesmaczyla.

Przyznaje - nie lubie gier, ktore polegaja tylko na trzymaniu guna/pily mechanicznej/kosmicznej wyrzutni rakiet i rozwalaniu wszystkiego co stoi mi na drodze... totez mozliwe ze co dla fanow serii bylo szczegolnym smaczkiem dla mnie bylo zbedna czescia i jedna z rzeczy ktore mozna bylo sobie darowac a filmowi wyszloby to tylko na dobre.
Komu moge polecic ten film? Chyba jedynie maniakalnym fanom gry...
 
__________________
10. Sygnatura może zawierać do 4 linijek i nie można w niej używać żadnej grafiki ani odnośników do innych stron, można natomiast dodawać linki wewnątrz lastinn.
Denae jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem