Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2013, 16:29   #43
Zombianna
Elitarystyczny Nowotwór
 
Zombianna's Avatar
 
Reputacja: 1 Zombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputacjęZombianna ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Nasty Zobacz post
No nie wiem ale mnie przy was już niema bo jestem albo do góry albo przy koniu Tak czy siak z postaciami poniżej 160 nie gada moja postać. No oprócz zleceniodawcy.
A tak poważnie to mój pierwszy raz z młotkiem (słyszałam że tak się na to mówi). Więc... Nie! Nie! .. Nie proszę o fory. Tylko nie zjedzcie mnie za wpadki jakieś Znajomość świata jest wręcz znikoma
Pogardzaj ludźmi. Pogardzaj niziołami. Kranoludami pogardzaj dwakroć mocniej. Traktuj wszystkich z góry bo wszystko co elfie jest lepsze, ludzie ssą bo żyją krótko, mają brzydką architekturę, są ogólnie ułomni :P

Nie znasz świata? Oj tam, większość Imperium zajmują ludzie. Nie są godni uwagi. Kto by się pierdołami zajmował?

Zieloni są be
Zombiaki są be
Chaos jest baardzo be
Zwierzoludzie są be

Niestety w młotku nie ma pancerzy wspomaganych chyba żeby tak wziąć pod uwagę zbroję woja chaosu...
 
__________________
Jeśli w sesji strony tematu sesji przybywają w postępie arytmetycznym a strony komentarzy w postępie geometrycznym, prawdopodobieństwo że sesja spadnie z rowerka wynosi ponad 99% - I prawo PBFowania Leminkainena
Zombianna jest offline