Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2013, 19:08   #13
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Jutro koniec akcji na docku. Zostały wam już ostatnie lata (pierwsza tura trwa 10 lat).

Możecie już zacząć pisać Wasze posty. Ilość materiałów na docku może przerażać, wiem. Dlatego też nie wymagam fabularyzowanego streszczenia wszystkich podjętych akcji oraz ich wyników. Opiszcie tylko najważniejsze osiągnięcia jakie Wasza cywilizacja osiągnęła. To jest wymagane. Reszta dla chętnych.

Jutro dam wam konkretne, z życia wzięte problemy, które władcy powinni rozwiązać. Krótko opiszcie jak to się zakończyło. Podjęte decyzje będą dość ważne i niezbytnio będzie możne je odkręcić, także pomyślcie kilka razy zanim się zdecydujecie.

Mam taki pomysł, żeby po zakończeniu tury popchnąć wszystkich o 5 lat do przodu. Obecne populacje są za małe na dalsze przygody, które mam w zanadrzu. Byłoby to taka jazda w ciemno, podalibyście tylko ogólne kierunki rozwoju, to nad czym chcecie pracować. To narazie jest wstępnie zatwierdzony projekt, więc jeśli macie jakieś obiekcje to dajcie wyraźny znak.

No cóż, sesja ruszyła. Wszystko jest bardziej problematyczne i czasochłonne niz mi się wydawało, a do tego jestem średnio usatysfakcjonowany z jakości gry( chodzi o mnie samego, nie o graczy). Mam parę pomysłów, które od następnej tury wprowadzę w życie. Na pewno chcę już na początku podać wam zwierzęta, rośliny i surowce jakie występują na Waszych terenach. Do tego porządnie opiszę miejscowy klimat.

Jeśli też macie jakiekolwiek przemyślenia na temat sesji to gorąco zapraszam do podzielenia się nimi na łamach komentarzy.

Pozdrawiam
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline