Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-06-2013, 20:59   #1
eMka
 
eMka's Avatar
 
Reputacja: 1 eMka nie jest za bardzo znanyeMka nie jest za bardzo znanyeMka nie jest za bardzo znanyeMka nie jest za bardzo znany
[Are you a retard?] Beta

Zenek wszedł do zaciemnionego pomieszczenia. Był głodny, zły i przemęczony ale nie zrażał się, bo wiedział, że gra jest warta świeczki. Komnata była bardzo wąska, a co dziwniejsze - pusta; tylko na bocznych ścianach znajdowały się niewielkie szczeliny ciągnące się przez całą długość pomieszczenia równolegle do podłoża. Zenek podszedł do jednej ze szczelin i nachylił się, uważnie się jej przyglądając. W momencie gdy ostrze przecięło jego głowę na pół, na tej części twarzy, która nie została odcięta, pojawił się grymas niezadowolenia. Zenek został już dziś rozszarpany przez niedźwiedzia i rozgnieciony przez wielki kamień. To nie był jego szczęśliwy dzień...


* * *


Witam wszystkich,
Po długim trudzie wymyślania morderczych pułapek przyszedł czas na najprzyjemniejsze: wypróbowanie ich na żywym mięsie
Jest to moja pierwsza rekrutacja na last inn, więc proszę o wyrozumiałość. A więc tak:
- rozgrywka nie opiera się na żadnej mechanice i jest innowacyjnym pomysłem w fazie beta testu (czyli tej rekrutacji i sesji)
- potrzebuję sześciu graczy, którzy w dwuosobowych drużynach wezmą udział w wyścigu o mózgowy puchar
- zawodnicy (starając się ginąć jak najrzadziej!) będą przemierzać pomieszczenia z różnorodnymi łamigłówkami i pułapkami aby dojść do komnaty finałowej
- wątpię żebym dał radę codziennie odpisywać ale generalnie takie jest założenie sesji - szybka i dynamiczna, a odpisy krótkie i treściwe.
- resztę zasad poznacie w trakcie sesji
- przyjmę pierwsze sześć osób, które wyrażą chęć grania w tym temacie!
- karty postaci wklejamy tutaj


Karta postaci
Imię/Nazwisko/Ksywa: możecie grać zwykłym człowiekiem ale możecie też puścić wodzę fantazji i grać kimkolwiek (przypominającym człowieka) chcecie - od prastarych faraonów, postaci mitologicznych, przez bohaterów książek, komiksów czy filmów, na personach z naszych czasów i czasów przyszłych kończąc (tylko w granicach przyzwoitości, nie chce w grze Papieża czy Hitlera)
Wiek:
Wygląd:
Umiejętność: możecie sobie wymyślić jedną dowolną umiejętność ofensywną (fireballe i te sprawy). Nie pomoże wam ona w rozwiązywaniu zagadek ale przyda się w pvp. Przesadzone moce będę obracał przeciwko wam.
Opcja bóg: TAK lub NIE
Numer wejścia: 1,2 lub 3
Współzawodnik: Jeśli chcecie z kimś być to tu napiszcie nick gracza, jeśli pozostawicie puste to dolosuję parę.



To chyba na razie tyle, mam wrażenie, że o czymś zapomniałem. Pytać jak coś jest niejasne, jeszcze nie gryzę

PS: Chciałbym podziękować Mrsanczo za pomoc z pułapkami, dzięki niemu rekrutacja jest trochę wcześniej. Szkoda, że kontakt urwał się w momencie kiedy napisałem, że nie jestem dziewczyną
 
eMka jest offline