Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2013, 14:27   #41
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Niebawem siadam nad odpowiedzią, fajne posty wam powychodziły, jednak zauważyłem drobny błąd do poprawki

post zombiany:


"Pogadać trzeba z Herr Tassem co by zaÅ‚atwiÅ‚ beczkÄ™ oliwy przynajmniej jednÄ…, na stalowe liny zakoÅ„czone hakami nie ma co pewnie liczyć.Â-"

Siegfriedowi chodziło raczej o Herr Tupika



---

Poza tym naprawdÄ™ fajne posty

Na Tassa odechciało mi się czekać, po prawdzie przydałoby się jednak jakieś wyjaśnienie z jego strony, którego bym nie oczekiwał gdyby nie:

"Ostatnio Aktywny: 17-06-2013 18:38 "

Rozumiem miec katastrofę komputerowom, nie mieć neta, stracić prąd itp itd, ale skoro jest się na lastinie to słówko wyjasnienia , informacji co do dalszej sesji by się przydało.

Jeżeli nie będzie posta z jego strony, to halfling zwyczajnie zostanie w wiosce wraz z Tupikiem. Najwyżej z czasem zostanie potraktowany jak BN i tyle.

Nie wiem , nie mam też deklaracji Andrei co do wyruszenia na bagna
- umowę na ubicie stwora podpisała, ale czy rusza na "rekonesans" z resztą czy zostaje w wiosce?

ProszÄ™ o info na PW lub w komentarzach

pozdarwiam
 
Eliasz jest offline