Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2013, 15:06   #44
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
... no to Vilis popłynęła brodaty kurdupel? hehehe. Ja nie mam problemów z grą niskimi khazadami ( dodam że wiele osób ma... 9 na 10 krasnoludów to byki i takie co mają prawie 170 cm... tak jakby to 150 cm było jakimś rodzajem urazy ) ... ale nie tym razem, tym razem Vilis, droga ma rzeźniczko, Helv to krasnolud z norski, a do tego chłop jak dąb, wzrostem równy niskiemu człowiekowi ( 165 cm ) zatem wypraszam sobie kurdupla... brodaty może być. A co? Trza se raz zagrać wysokim kraśkiem, dlatego dałem podkład że z północy chłopak jest... a wiadomo, co z północy to większe i WH i w naszym świecie ( poza Afryką, znaczy Spękną i Martwą Ziemią - tam dzidy dłuższe mają, ale piasek w dupie, sandacze na stopach i jedzą z liści zamiast z talerzy )... to już lepiej z Norski być.

... aha, a tak aproposito - Vilis i jej zabawy w błocie... chyba łowczyni ortodoksyjna nie jest, bo ja będąc na miejscu Siga już bym doszukiwał się podszeptów demonicznych w słowach Vilis - '' Trzeba być otwartym na nowe hmm...doznania, poznawać rzeczy dotąd nieznane. Nie można ograniczać się tylko do tego co wiadome. Ileż to interesujących doświadczeń cię omija w ten sposób. Otwórz heh, umysł. '' Toż te słowa się proszą o stos lub o spotkanie z Andreą.
 
VIX jest offline