Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-06-2013, 23:09   #3154
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
Wiem, że trudno w to uwierzyć, ale wczoraj kiedy tylko skończyłem pisać na docku Netia obudziła się... Nie dotarły do nich pieniądze, które wysłałem pocztą w piątek ...

W każdym razie, mam teraz dostęp do internetu. Nie od siebie, ale mogę chociaż poodpisywać.

Romku pamiętam o obietnicy w sprawie metamagii, jak tylko zajrzę na docka kultowego zajmę się tym wszystkim ^_^. PM się pojawi.

I trzyma kciuki za Bronka, coby mimo wszystko z nami pozostał. Oczywiście, jeśli dalej w jakiś sposób sprawia Ci to sado-masochistyczną przyjemność DD


EDIT

Ale malutko zostawiliście mi do roboty w tym docku :<...
I jak tam sprawy z Longville?

Romulusie poszła przy okazji odpowiedź do naszego dialogu.

No i żeby jeszcze tak elokwentnie jakoś zaznaczyć... Za wasze speszial dialogi między postaciami zawsze możecie liczyć na dodatkowe PDki. Tym razem za takie drobne rzeczy rozdzielać będę je częściej, a w mniejszych ilościach .
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"

Ostatnio edytowane przez Mizuki : 19-06-2013 o 23:57.
Mizuki jest offline