Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2013, 06:24   #37
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Większość KP była bardzo dobra. Tuż "pod kreską" znalazły się AŻ 3 OSOBY ze swoimi - dobre KP, świetne postacie, ciekawy koncept - wszystko prawidłowe i jak należy. Oj nie miałem łatwego wyboru, nie miałem i jeszcze czuję pewien niedosyt. Już byłem skłonny nawet "przebudować" pomysł na sesję, ale w końcu stwierdziłem że niestety, w tym przypadku się nie da.

Decyzja mogła być krzywdząca, ale starałem się dokonać "selekcji", najlepiej jak potrafiłem i najuczciwiej, jak tylko się dało odkładając na bok osobiste sympatie (w jednym przypadku to było niezwykle trudne).

Zawsze w takiej sytuacji piszę, że niech inni obserwują rozwój sesji i jak ktoś się wykruszy, mogą wejść do gry. Tutaj, mam przeczucie, nikt nie odpadnie, co najwyżej może zginąć, bo świat AAH jest niezwykle brutalnym miejscem.

Pozostaje mi raz jeszcze podziękować Wam wszystkim i poprosić Obsługę o zamknięcie rekrutacji.

Dzisiaj wieczorem uzupełnię sesję i mam nadzieję, chyba się uda ruszyć "z koksem".



No i zachęcam raz jeszcze do wzmocnienia drużyny w sesji Czas Horroru, jeśli ktoś lubi takie klimaty.
http://lastinn.info/rekrutacje-do-se...dodatkowa.html
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 20-06-2013 o 07:30. Powód: reklama
Armiel jest offline