Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-06-2013, 20:39   #19
Szamexus
 
Szamexus's Avatar
 
Reputacja: 1 Szamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znanySzamexus wkrótce będzie znany
- Drogi Faro, konia nie objuczę, mogę dołożyć coś do mojego wora- wskazał na rzucony pod nogi plecak. - Zabierzmy kosztowności, włócznie i oszczepy- te łatwo umocować do konia, bierzmy żywność.
Zamyślił się ... - Dwa worki wezmę, zwiąże je i przerzucę przez grzbiet mojego konia. Tylko ja decyduje co tam wiozę, nie obciążę konia zbytnio. Jedynie koce, świece i drobnica tam idzie. Proponuje też spojrzeć na ciuchy, jeśli coś komuś pasuje zakładamy i bez zbędnych zapasów i tak objuczeni jesteśmy niczym karawana mego ojca ... cholera. Musimy być gotowi na niebezpieczeństwa ze strony mutantów a nie do handlu. - Zdecydowanie podkreślił ... - I uwijajmy się ...

Chciał czym prędzej oddalić się z tego miejsca .. Ponieważ sam miał ubiór przyzwoitej jakości, nie potrzebował nowego nie był zainteresowany "strojeniem się" ...

- Jedna osoba musi w czasie przerzucania maneli obserwować okolicę - dodał - Moge być pierwszy, będę czuwał ... a Wy się uwijajcie.

Nie podzielał zdania Faro, brzegiem lasu czy drogi to robiło różnicę ... jeśli coś w lesie byłoby co chciałoby ich zaatakować to by zaatakowało. A będąc w lesie, pozostawali niewidoczni z drogi i drugej strony lasu ...
- I jednak, przynajmniej teraz, kawałek drogi proponuję ruszyć brzegiem lasu, ukryjemy się w ten sposób przed wzrokiem tego ścierwa które gdześ tam z drugiej strony pewnie grasuje ...
 
__________________
Pro 3:3 bt "(3) Niech miłość i wierność cię strzeże; przymocuj je sobie do szyi, na tablicy serca je zapisz"

Ostatnio edytowane przez Szamexus : 21-06-2013 o 22:06. Powód: deklaracja którędy iść
Szamexus jest offline