Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2007, 23:58   #165
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Ok, Lhiannko.. Poczekamy na Ciebie.. Choć ja czekam teraz na posta Mala.. Bo tak jakoś by się musiało to zgrać z moimi poprzednimi wypowiedziami...
A nie chcę uznawać, że Anna została zignorowana przez Michaela

Mam nadzieję, że Mal się jakoś w najbliższym czasie pojawi.. Choć chyba do SESJA przywaliła.. Że nie daj znaku życia..

Pozczekamy zobaczymy.. Ale ja oficjalnie ogłaszam, że nie zapomniałąm o SLND i czekam na moment w którym będę mogła coś sensownego napisać do sesji

Pozdr serdecznie
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline