Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2013, 09:14   #5
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Również witam współgraczy i życzę nam wszystkim miłego grania.

Jest jednak mała sprawa więc piszę tu.

Ja rozumiem że każdy kiedyś pierwszy raz prowadzi sesje i takie tam, ale nie są nam wszystkim potrzebne nerwy a już tym bardziej poganianie za przeproszeniem graczy.
To są sesje PFB czyli play by forum dla tych którzy nie mogą lub nie mają możliwości grania normalnie. Rozumiem że każdy ma inną pracę ale jak MG pracuje tylko w nocy to większość graczy wtedy śpi i na odwrót.

Zapowiada się fajna przyjemna i wymagająca sesja ale nie będę się stresował bo już mnie gonią żebym zdążył z dialogami w google docs - LUDZIE NIE O TO W TYM CHODZI.

To że gracze rezygnują z sesji jest normalne i przypuszczam że jeszcze się zdarzy i może zostanie nas ze trzech jak dobrze pójdzie. Nie chcę rezygnować z tej sesji ale to ma być rozrywka i chcę z tego czerpać przyjemność a nie żyć w stresie czy zdążyłem z dialogami lub czy mój post nie leży w koncepcji całości sesji.

Przepraszam za te ostre słowa. Mam dużą dozę cierpliwości ale miarka się trochę przebrała.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline