Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2013, 10:04   #7
Sniei
 
Sniei's Avatar
 
Reputacja: 1 Sniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znany
Ja go "poganiałem". Google Docs mu nie działa z e-mailem chyba z... vp? czy wp? (Edit: Jednak działa bo Draugdin sobie poradził ) Nie pamiętam, w każdym razie tutaj go nie podaję. Draugdin, mój komentarz, "Im dłużej zwlekasz z zrobieniem tego Google Mail'a, którego stworzenie zajmie ci góra 5 min, tym dłużej zajmie ci napisanie postu." nie oznacza, że cię poganiam. Po prostu wydawało mi się, że chcesz w miarę szybko napisać swój post. Napisałeś w końcu pierwszy więc myślałem, że się nie mogłeś doczekać.

Nie wiem czemu "miarka się przebrała". Nie powiedziałem nic stresującego. Wytłumaczyłem ci jak zyskać dostęp do tych dialogów. Spoko nie spiesz się masz do 28ego a jak nie zdążysz i będziesz odpowiadał na PW to ci przedłużę, nie ma problemu. Na prawdę nie stresujcie się. Ja może i jestem trochę "narwany"... ale tak na prawdę... to nie jestem Po prostu od razu odpisuję, jestem aktywny, i zależy mi na tej sesji. Nie chcę abyście mieli wrażenie, że gra jest wolna czy coś bo MG dał wam kilka postów i tak was zostawił. Możecie do mnie pisać codziennie na GG albo dwa razy na tydzień, nie ma sprawy.

RyldArgith nas opuścił. Trudno, w sumie jestem trochę zdenerwowany, zwłaszcza że właśnie rzucam palenie (tak paliłem , wiem to złe dla zdrowia). To tylko wytłumaczenia ale sami rozumiecie, że czasem zdarza się gorszy dzień. Co nie usprawiedliwia bycia nieprzyjemnym gdy wysyłam PW. Przeczytałem tą wiadomość jeszcze raz. Wydaje mi się, że nic nie napisałem co mogłoby cię zniecierpliwić Draugdin? Przepraszam jeśli tak jest. Po prostu w tej sytuacji nie potrafiłem się zdobyć na swoje zwykłe zwroty uprzejmościowe i pisałem czysto informatycznie. Draugdin myślę, że trochę przesadzasz :P Żadnych ostrych słów nie wypowiedziałeś.

Też mam nadzieję, że sesja będzie przyjemna. Pamiętajcie, że ten tydzień jest luźny. Jeśli nie będziecie się odzywać przez cały tydzień no to wtedy zacznę się martwić.

Draugdin a tak w ogóle to dzięki za post. Dzięki tobie wiem, że trochę za bardzo naciskam, a bałem się, że wszyscy się niecierpliwią ^.^

Pozdrawiam wszystkich,
-Sniei
(Wojtek)
 
__________________
Jakość, nie prędkość.

Ostatnio edytowane przez Sniei : 24-06-2013 o 12:40.
Sniei jest offline