Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2013, 14:40   #2021
kukunamuniu
 
Reputacja: 1 kukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputację
Ha...!!! Dzien dobry,czesc i czolem...pytacie skad sie wzialem......jestem wesoly Romek....mam na przedmiesciu domek...
nie ...no ...to zart byl.
Wczoraj razem z kumplem sie zarejestrowalismy,pewnie tez sie zaraz przedstawi.W "erpegi" gralismy uuuuu... lata temu,gdzies tam w polowie lat 90tych,a potem dluuuuga przerwa....Teraz juz stare dziady jestesmy,mnie tam zaskoczylo nawet niedawno ,ze juz sie nie robi praktycznie figurek z metalu...wszystko zywica...okropne,,,nic to nie wazy,,,pewnie bede podklejal podstawki olowiem ...Tak swiat poszedl do przodu
Mozliwe ,ze cos wkrotce zaczniemy tworzyc,przynajmniej ja.
Co lubie??i fantasy i sf,ale w sumie to pewnie bede stawial na system :" wszystko w rekach gm"...troche mi nie podchodzi uczenie sie systemow...po prostu brak czasu. Zawsze mi sie wydaje,ze nakreslenie w kilku kwiecistych zdaniach ogolnego kolorytu jest skuteczniejsze niz pisanie pompatycznych ksiazek opisujacych caly swiat....okropne... wymyslic te wszystkie nazwy...brrrr
Czego nie lubie??no... patosu,czyli patetyzmu.pompatyzmu,zblazowania,przesadnego wyrafinowania,mylenia parodii z paranoja i tym podobnych i grafomanii...dlatego juz koncze... Nie wiem,czy na poczatku bede tylko obserwowal sesje, moze zagram,a moze cos poprowadze,zobaczymy i tak z braku czasu nie tak szybko. Rozumiem,ze sa tu i sesje pisane i mowione,pewnie najpierw te "pisane" bede wybieral.
Serdecznie wszystkich pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez kukunamuniu : 24-06-2013 o 14:42. Powód: u mnie zawsze ten sam: literowki....
kukunamuniu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem