Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2013, 21:09   #4
kukunamuniu
 
Reputacja: 1 kukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputację
cytujac....;)

Cytat:
Napisał xeper Zobacz post
Te "opowiadania pisane grupowo", to właśnie są SESJE

Pisząc w nich używamy polskich znaków, zdania zaczynamy z dużej litery i korzystamy z korektorów tekstu, żeby ZROZUMIEĆ a nie zorzumieć

Fajne słowo - zorzumieć Taki Mieciu, chyba.
1.Przepraszam za literowki.Sa one byc moze rezultatem niedotlenienia przedmozdzka,czy czegos podobnego...czytalem ostatnio,ze osoby chronicznie popelniajace literowki w smsach,powinny dokladnie sie na te okolicznosc przebadac.
Z drugiej strony nie bylo ich chyba (literowek) az tyle,by staly sie od razu powodem tak cynicznego komentarza,,ale ok,sorry, mea culpa.Bede sie bardziej staral.Braku polskich znakow na razie nie przeskocze,wiec prosze o wyrozumialosc w tej materii.Dziekuje.Pozdrawiam

Cytat:
Napisał Spaiker Zobacz post
Zapisy do sesji to pierwszy dział w forum są tam opublikowane wszelkie rekrutacje, a same sesje wyglądają tak jak widać. Jak masz jakieś pytania to możesz pisać do mnie na gg (podane w profilu)
2.(Rzecz jasna ,nie chodzilo mi o rekrutacje...)
Powaznie...i to nie ironia z mojej strony...nie mialem pojecia ,ze tak wygladaja sesje,tzn inaczej je po prostu pamietam z "dziecinstwa".Zakladam na razie ,ze ta forma sesji jest wynikiem ograniczen w komunikowaniu sie na zywo na forum.Gdyby tak bylo to rozumiem,ze to pewien kompromis i ok,choc jak dla mnie...odpada.
Myslalem,ze moze istnieje jakis, nawet wmontowany w forum komunikator,czy inne narzedzie,pozwalajace na prowadzenie sesji w sposob ..no ok,w sposob jaki ja pamietam i jaki sobie wyobrazam,czyli :narracja gmastera i opisywane reakcje playerow "plus" reakcje gmastera
...Wiem,ze tak sie to tez odbywa-wczoraj na przyklad sciagnalem program openRPG(jeszcze go do konca nie rozgryzlem) ,pewnie sa tez inne.
Moje pytanie dotyczylo zatem tego,czy istnieje na forum dzial,w ktorym umieszcza sie zapisy (rejestry,,,archiwa tekstowe ,nawet wygladzone nieco,czy ocenzurowane .chociaz lepiej w wersji "raw" )takich sesji,np sciagniete z tych zewnetrzynych programow,czy komunikatorow.Oczywiscie sesji prowadzonych i granych przez forumowiczow.
Bylaby to gratka ,przynajmniej jak dla mnie ,mogaca konkurowac atrakcyjnoscia z tymi sesjami w wersji "forumowej"....Rozumiecie teraz???
Pomoglyby one nie tylko wyrobic sobie opinie na temat tego z kim sie chce grac i tak dalej,ale i w paru innych sprawach.
Czy teraz wyrazilem sie przejrzyscie???
Dziekuje,pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez kukunamuniu : 24-06-2013 o 21:11. Powód: literowki ;)
kukunamuniu jest offline