Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2013, 21:39   #7
kukunamuniu
 
Reputacja: 1 kukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputację
Pinhead....przeciez popelnilem jedna literowke....czy to powod do ostracyzmu???mam spadac do Persji przez ten blad???Zreszta przeciez sie ukorzylem niezwlocznie
Co do korektorow,to nie uzywam,moze nie bede musial,musze tylko troche popisac w ojczystym jezyku,mam nadzieje.
Jesli zas chodzi o polskie znaki ,ok,postaram sie zapoznac z tematem,ale jestem na jednej z zielonych wysp ,jak wielu rodakow i mam skonfigurowany sprzet na miejscowe potrzeby.Zobacze co sie da zrobic.
No i moze zostawmy juz temat literowek,bo to odbieganie od tematu.... mam nadzieje ,ze nie celowe ....
Ok,haha,powiem szczerze,ze nie zauwazylem tego "pbf",tzn nie wiedzialem,ze to wlasnie oznacza to ,co oznacza Tak wiec raczej masz racje,a ja w takim razie,,,,musze zweryfikowac moje plany
W Zwiazku z powyzszym akapitem,,,,mozna chyba ten watek uznac za zakonczony...musze poszukac innego forum chyba
Ps...Anonim,dzieki za odpowiedz...a openRPG jest chyba dosc prosty,wczoraj z kumplem w jakies pol godziny przetestowalismy dokladnie podstawowe funkcje,,,gra wydaje sie warta swieczki...Nie odpowiada mi tylko oprawa graficzna,ale ludze sie ,ze da sie to zmienic. Jak bys mial jakies pytania to smialo pisz,moze bede w stanie pomoc.
 

Ostatnio edytowane przez kukunamuniu : 24-06-2013 o 22:20. Powód: nie literowki i nie tirowki;)
kukunamuniu jest offline