Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-06-2013, 21:50   #9
kukunamuniu
 
Reputacja: 1 kukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputację
No nie... Panie i Panowie ...cos mi sie wydaje,,ze nieostroznie zaatakowalem wasze "gniazdo" i ze to jest powodem tego na mnie waszego odwetu w sprawie literowek...Przeprosilem i wytlumaczylem,ze moje pytanie wynikalo z tego,ze nie wiedzialem co znaczy termin "pbf". Mozecie juz odpuscic sobie nieco,bo zaczyna to wygladac groteskowo. Nie mialem zlych intencji,po prostu nie zdawalem sobie sprawy,ze to forum specjalizuje sie wlasnie w tej formie "erpegowania"....Prawde mowiac nie mialem pojecia nawet,ze istnieje taki podzial....
Juz??Dobrze???nie gryziemy wiecej..ok?
Bede szukal w google forum do gry w rpg przez komunikatory,czy tez w openRPG.Jezeli ktos z was moze jakies polecic to z gory dziekuje.
 

Ostatnio edytowane przez kukunamuniu : 24-06-2013 o 21:54.
kukunamuniu jest offline