Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2013, 01:32   #9
Sniei
 
Sniei's Avatar
 
Reputacja: 1 Sniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znanySniei nie jest za bardzo znany
Tak, pracuję jedynie w nocy ale jak na razie to raczej problemów z tymi dialogami nie zauważyłem. Mam dni wolne, wtedy to idzie nieco szybciej. W każdej wolnej chwili sprawdzam wszystkie dokumenty, lastinn, oraz e-mail'a. Jak jestem w domu to również jestem zalogowany na gg cały czas. Telefon jest prawie zawsze przy mnie a numer już wszyscy macie w skrzynce odbiorczej. Śpię od ok. 8-10 do 15-18 więc zawsze mnie złapiecie w dzień aczkolwiek raczej późno po południu.

Co do graczy to jest ich pięciu. Arvelus, Mendorian, Plomiennoluski, Draugdin, oraz Brilchan. Mendorian i Arvelus jeszcze się nie odzywali w tych komentarzach (lub w sesji) ale mam z nimi kontakt. Potrzebuję jeszcze jedynie e-mail'a brilchana a będziecie już mogli wszyscy korzystać z dokumentu "Dialogi między postaciami". Jak na razie mają do niego dostęp: Arvelus, Draugdin, Mendorian, oraz Plomiennoluski. Wyznaczyłem kolory dla każdej osoby i proszę o pisanie w nich

Jeśli chodzi o dzisiaj to mam wolne, jutro też, pojutrze i po-pojutrze. Traktuję ten dzień jeszcze jako 24ty ^^ więc 24,25,26,27 mam wolne. W piątek znów praca. Nie jest tak ciężko chyba, że są wesela a te zdarzają się zazwyczaj w piątki/soboty (ale pech, że akurat wtedy pracuję ^^). Jednak wpływa to na moje zdrowie więc cieszę się, że mam teraz tyle czasu na podkurowanie się W każdym razie będę dostępny jutro (25ego) od ok. 12-13 bo dziś w nocy nareszcie śpię!

Pozdrawiam,
-Sniei
(Wojtek)

P.S.: To nie pierwszy raz kiedy prowadzę sesję :P To pierwszy raz kiedy prowadzę sesję PBF Jestem stołowym MG, może dlatego tak "narwanym", jak to Arvelus kiedyś ujął? :P
 
__________________
Jakość, nie prędkość.

Ostatnio edytowane przez Sniei : 25-06-2013 o 01:37.
Sniei jest offline