Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2013, 06:34   #10
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Jeszcze kilka spraw ode mnie.

Sesje PFB mają swoją indywidualną specyfikę i jej główna cechą jest rozłożenie sesji w czasie na wiele tygodni a nawet miesięcy. Wiem że większości z nas pewnie zależało by na w miarę możliwości szybkim tempie grania ale z autopsji wiem też że przy sesjach PFB ważniejsze jest regularne granie i uczciwość innych graczy, że w okresach gdy im coś wypada piszą do MG przykładowo jaki czas ich nie będzie i proszą o prowadzenie ich postaci przez kilka dni jako NPC. Jak również o uczciwość że jak już ktoś nie chce lub nie może grać zgłasza to otwarcie i odchodzi, a nie po prostu przestaje pisać lub opowiada jakieś bajeczki że dalej będzie grał.

Jeszcze pytanie techniczne. Czy dobrze rozumiem że na tą chwilę nasze postacie jakby to powiedzieć grają same to znaczy wzajemnie się nie znamy i losy naszych postaci się ze sobą nigdy nie zetknęły. Pytanie czy tak będzie na dłuższy czas czy też koleje losu postaci będą się ze sobą przeplatać czy też nawet łączyć to znaczy czy w końcu będziemy w ostatecznym rachunku grali jako zwyczajowa powiedzmy drużyna czy też będzie to na dłuższy czas sesja z losami pojedynczych postaci opartych na tym samym wątku?

Jeszcze jedno. Rozumiem że w tak zwanym "miedzyczasie" u każdej z naszych postaci idą tam pewnie jakieś dialogi indywidualne których rezultaty pewnie zobaczymy w kolejny postach. Chciałbym jeszcze tylko uściślić zasady sesji. Czy gramy jak to zazwyczaj jest przyjęte czyli posta MG i po poście każdego gracza czyli zwyczajowo tak zwana "kolejka". Moim zdaniem tak jest najsensowniej a nie że się zagląda na forum a tam dwóch graczy już w jednej kolejce napisało po trzy posty a ktoś inny żadnego?
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline