Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2013, 11:45   #255
kanna
 
kanna's Avatar
 
Reputacja: 1 kanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputacjękanna ma wspaniałą reputację
I ja dziękuję wszystkim za wspólna grę, dobiliśmy w końcu do końca

Tempo nieco za wolne było dla mnie, za dużo opisów przyrody, za mało yeti Ale w sumie sesja bardzo na plus.

Co do talizmanu – sądziłam, ze tam będzie jakieś potomstwo mackowate, do przewiezienia do Stanów w celu kolonizacji. Chyba moja ukryta paranoja się ujawnia, bo niby (hmm.. trzeba być czujnym ) Ina to pozytywna postać.
Jakoś nie skojarzyłam, że w jaskini grzeje mocniej, bo jest tam cieplej – myślałam, ze to bliskość rodziciela(ki) tak wpływa na zawartość. A to był zwykły kaloryfer przenośny
Zdziwiłam się też, że papcio się w końcu odnalazł, nie liczyłam na spotkanie.
Kawałki z purgą zdecydowanie najlepsze. Też watek zamaskowanego „zła” w postaci Rosjan bardzo nośny.

Arsenat, bardzo klimatyczne opisy, świetnie się czytało, pięknie nastrój budujesz szkoda, że się okoliczności do bezpośredniej interakcji postaci nie znalazły, może w następnej sesji.

Kerm – świetnie się z Tobą grało, Natalie zawsze mogła liczyć na męskie ramię niezależnie od pory dnia lub nocy.
Krótko postujesz, ale w dialogowaniu jesteś bezbłędny.

Abishai – jakoś się rozmijaliśmy, a szkoda, bo interakcje z wcześniejszych sesji bardzo dobrze wspominam. Postać niby „nie pasująca” na pierwszy rzut oka, ale się odnalazła. Bardzo dobrze piszesz.

Tom Atos – kawałek z Bimbo 365 (gdzie złośliwie „ogłuchłeś” babcię klozetową) wspominam z rozrzewnieniem

Armiel – bardzo lubię u Ciebie grać, niezależnie od świetnej jakości twoich fabuł masz umiejętność trzymania sesyjnego towarzystwa w ryzach i pilnujesz terminów. To mi bardzo odpowiada, bo całość się nie rozlewa.

Jeszcze raz dziekuję wszystkim
 
__________________
A poza tym sądzę, że Reputację należy przywrócić.
kanna jest offline