Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-06-2013, 15:20   #22
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
Miasto wśród mgieł jest wstępem do kampanii podzielonej na 3 rozdziały. Nie mam co prawda reszty rozpisanej, gdyż o tym jak będą wyglądać następne rozdziały zadecydują wasze postacie. Mam za to w głowie kilka wątków, które chcę później poruszyć łącznie z wątkiem głównym, który pojawi się dopiero pod koniec tej sesji. O ile Miasto wśród mgieł będzie nieco liniową sesją (chcę abyście podłapali wątek fabularny, a w ten sposób będzie mi łatwiej wam go przedstawić), to już wygląd oraz miejsce akcji następnych rozdziałów będzie zależy od was. Kampania będzie dosyć światowa; pojawią się wątki polityczne i wasze działania (zresztą nie tylko wasze) będą miały wpływ na wygląd świata. Więcej zdradzić nie mogę... zresztą sam niewiele więcej wiem, gdyż gracze będą tworzyć kampanię w niemalże równym stopniu co ja.

Mała ciekawostka:
Z początku planowałem zrobić sesję dla postaci na pierwszym poziomie, akcja miała się dziać między Solace a Haven. Zwieńczeniem przygody miało być oblężenie Haven, ale zrezygnowałem z tego pomysłu. Jednym z powodów jest ułomność początkujących bohaterów - byle przerośnięta wiewiórka może spuścić manto postaci na pierwszym poziomie, zaś magowie to mają szczególnie paskudne życie. Nie bardzo pozwala to poczuć klimat Smoczej Lancy.
 
Warlock jest offline