Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2013, 11:57   #10
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Skoro już przy tym jesteśmy...

Zastanawiam się czy mają cokolwiek poza tymi grafikami? Bo ja jakoś nigdy nic nie widziałem poza zapowiedziami i ogólnikami. A pamiętam prośby o pomoc we wszystkim właściwie.

O podejściu do klienta świadczy chociażby fakt nieumieszczenia swojego zdjęcia w profilu "zbieracza". Drugi z kreatorów ma wpisane tak szerokie portfolio, że...

Na logikę - jest nas dwu i zbieramy 15 tysięcy dołków na grę on-line? Druga Tibia ma powstać czy jak? Bo to facet napisał na zaliczenie studiów z dwoma kumplami. Nie mówię, ze się nie da, mówię, że albo robimy coś własnym sumptem i wtedy ta kasa idzie na wódę, albo - płacimy komuś za zrobienie gry. I tu 15 tysięcy to są śmieszne pieniądze. Waciki za to można dostać, a nie dobrego kodera, którzy 5 tysięcy dołków bierze na miesiąc (a w kwartał niczego nie zakoduje)...

To wszystko się kupy nie trzyma. I nawet nie będąc strasznym "niewiernym Tomaszem" - proszę, "nie traktujcie mnie jak idiotę"...

Powiedzmy sobie też szczerze - ja też na paru konwentach byłem. Co to zmienia? Jak powiem, że mam słonia w karafce to co? Ktoś mi uwierzy, bo pokazałem się na konwencie???




Ah, rzeczony słoń w karafce - demo veszyn.
 
Aschaar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem