Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2013, 19:22   #105
Dreak
 
Dreak's Avatar
 
Reputacja: 1 Dreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie cośDreak ma w sobie coś
Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
Jak to mówią, może do trzech razy sztuka A jak nie to i tak możesz się cieszyć! Zawsze grasz do samego końca, a to duży plus i przyjemność
Zgodzę się z Tobą naprawdę duża przyjemność ale jednak zawsze widzę ciasteczko a kto inny je zjada haha ale nie mogę narzekać mogłem odpadać 1 albo 2. Kiedyś się uda może teraz

Cytat:
Napisał AJT Zobacz post
Trochę się nie zgodzę, bo chcąc przez nie przechodzić, znaczyło że jesteś blisko a nie zmieniasz teraz, że nie jesteś, bo ja dałem ruch Dodatkowo w momencie przywołania Łapy miałeś laskę w ręku (a po niej przywoływałeś i robiłeś jeszcze inne rzeczy). Laskę z której Cie rozbrajam, przez co raczej wrót już nie możesz zamknąć

To że dajemy nowe ruchy, nie znaczy chyba, że cofamy stare i zmieniamy plany, czyż nie?
Chce przechodzić ale IWO mogę otwierać w dowolnym miejscu więc nie muszę być blisko. Mogę otworzyć IWO obok Ciebie, zamknąć je a potem otworzyć obok siebie. W sumie skoro nie można zmienić to rozbrajasz mnie dopiero po moich ruchach (więc już po ucieczce korytarzem) i nic nie zmieniłem tylko powiedziałem że przyzywam co mogę szybko i uciekam czyli to co napisałem wcześniej tylko sprecyzowałem że chce szybko to zrobić i w miarę możliwości uniknąć rozbrojenia.
 
__________________
"If you want to make God laugh, tell him about your plans."

Ostatnio edytowane przez Dreak : 26-06-2013 o 19:34.
Dreak jest offline