Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2013, 20:09   #4
kukunamuniu
 
Reputacja: 1 kukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputację
ohhhh

Cytat:
Napisał Spaiker Zobacz post
Kropek postawił aż nadto. A tak przy okazji mam pytanie: Jak dokładnie klawiatura ustawiona na angielski przeszkadza ci używać polskich znaków? Ja na u siebie jak ustawie angielski to pod altem dalej mam łżźćęąó (A jak nie masz to kopiuj-wklej ) I nie żebym był złośliwy czy coś, ale żeby napisać post raz na jakiś czas można się trochę wysilić i np. napisać go w wordzie i wkleić.
"ja na u siebie..."??? I ty mnie za kropki lapiesz??? a wczoraj tez mi sie juz nie chcialo bledow u co niektorych wytykac. Bo nie o to w tym chodzi.Co jest "doktorku"?? cos czuje,ze na lozu smierci bedziesz jeszcze sie gryzl i stekal w bolesci :" Achh...Czemu wowczas nie zdazylem zedytowac....."
Ok, akurat nie na angielski.w Europie jest pare innych jezykow.Nawet nie mam w windzie opcji ustawienia znakow polskich,w control panel mam tylko dwa jezyki "obce"....jednym z nich jest angielski,ale to nie moj przypadek. Moglbym oczywiscie sciagac dodatki,kombinowac...ale ludzie.....zaczynam miec tego dosc.
Cieszy oczywiscie wasze dazenie do doskonalosci........Te kropki w nadmiarze specjalnie dla was...
Coz moge dodac....szczescia i pomyslnosci ,haha, ja sie z tego wypisuje...
ps....na tym forum nie ma opcji skasowania wlasnego profilu...Sekta?? Ale spoko,juz wyslalem "podanie"....
 

Ostatnio edytowane przez kukunamuniu : 26-06-2013 o 20:35.
kukunamuniu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem