Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-06-2013, 22:00   #6
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał kukunamuniu Zobacz post
9.Odysea kosmiczna .... to juz sf,wiadomo, NASA potem kopiowala niektore rozwiazania Kubricka i dlatego tez doszlo do historii o ktorej napomknalem w przypadku filmu Barry Lyndon. Odysea jest Nudna,ale trzeba ja obejrzec,nie ma bata...nie pozostawia nas tymi samymi osobami...
10.Osmy pasazer Nostromo... nie wiem,czy powinien byc tak daleko na liscie...w kazdym razie jak dla mnie tylko pierwsza i jeszcze troche druga czesc "obcego" jest kultowa.Pierwsza wymiata,bez dwoch zdan...
Nudna to za mało powiedziane. Tego nie da się oglądać, ale przemogłem się jakoś. Podobnie jak przy pierwszej części Obcego gdzie głupota goni głupotę - przynajmniej w Obcym coś się dzieje. Dla mnie 2001 Odyseja Kosmiczna jest porównywalna do The Incredibly Strange Creatures Who Stopped Living and Became Mixed-Up Zombies - tam też było mnóstwo niepotrzebnych scen i dało się to wszystko upchnąć w góra 20 minutach.
 
Anonim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem