Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2013, 00:22   #115
VIX
 
Reputacja: 1 VIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumnyVIX ma z czego być dumny
Eleanor trochę wyprzedziłem sam siebie Założyłem że podzieliłaś się pomysłem o zbadaniu garbarni z nami wszystkimi o poranku... dopiero później z postu Lady, dowiedziałem się że Cię z nami nie było. Wiem że pomieszkujesz' u kupca, ale myślałem że jesteśmy już całą grupą. Tak czy inaczej, prosze potraktować to jakbym nic na temat garbarni nie mówił

Co do skavenów/kanałów. Świetny pomysł Irminy, no i teraz jest też motyw by to zrobić. Jednak jeśli taki pomysł już wypłynął to Thomas zaproponuje wynajęcie szczurołapa albo rozmowę z kapitanem Bearfaustem, by ten oddelegował, jeśli może oczywiście, jednego czy dwóch strażników aby nam pomogli. Oczywiście mowa tu o straży kanałowej'. Taki gwardzista co to odwiedzał ten labirynt nie raz i nie dwa. Potrzebny nam przewodnik i latarnie.
 
VIX jest offline