Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-06-2013, 22:54   #17
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Obce - 2 strony a4 nie są żelazną regułą Jakby coś

Post jest. Drugi "wprowadzający". Mam nadzieję, że NPCy podobały się Wam

Możecie się w nim odnieść już do samego planu i samej propozycji bossów lokacji Możecie pogawędzić - Google Dock do tego celu już macie otóż i on

https://docs.google.com/document/d/1...7Sp-aICbs/edit

Ruszacie za godzinę. Tyle bossowie dają wam czasu na przygotowania. Opiszcie swoje przygotowania.

Jak będzie trzeba - włączę się w GG docku "do pracy" i dopiszę dla Was spotkanie, wyjaśnię plan działania i dopiszę fragment wejścia do KIBLA. Zastanawiałem się, czy nie zrobić tego w dzisiejszym poście, ale stwierdziłem, że nie chcę psuć nastroju umierającej sekcji więziennej zbyt szybkim tempem akcji

Pozdrawiam.

Na posty czekam do 3 lipca 2013r do godziny tak właśnie ok 20:30

(dałem tylko 6 dni, ale uznałem, ze to wystarczy. Gdybym się mylił, dajcie znać).

EDIT: Lechu i Baczy - zakładam, że i wam bossowie złożyli tę propozycję co i reszcie. Nie chciało mi się tego po raz n-ty pisać.
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 28-06-2013 o 06:41.
Armiel jest offline