Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2013, 12:16   #10
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
@ Boreiro
1 Wchodzi w grę. Cudzoziemcy przez władców traktowani byli... zazwyczaj śmiertelnie niegościennie, ale znajdowali się różni daimyo (panowie feudalni) którzy lubili trzymać u siebie na dworach europejczyków, którzy opowiadali im o swoich stronach. Poza tym po ziemiach Japonii wałęsali się jezuici, ale ewangelizacja ludu Japonii szła im tragicznie. W epoce Edo, istniał właściwie tylko handel z Holendrami. Ogółem więc gra taką postacią wchodzi w grę, ale powoduje również sporo utrudnień.
2 Poważniejszą - nie. Wszelkie zwroty jakie będą użyte, będę tłumaczył. Jeśli uznam, że postaci gracza powinny mieć określoną wiedzę na jakiś temat, przekażę ją. Na przykład wiedza na temat poszczególnych klanów.
3 Nie będzie nastawiona na walkę. Bądź co bądź, pojedynki samurajskie zaczynały się i kończyły jednym atakiem, więc ciężko się na tym opierać.
Jak mówiłem - sesja drogi. Przygody będą mieszanką. Tajemnica, magia, czasem wplątanie się w nieco większe intrygi, w tym w wątek główny, czyli tło historyczne.
Jednocześnie odpowiadam na pytanie Ferr-kona.
Inspiruję się stylem przygód. W komiksach główny bohater wędruje przez Japonię i ma wspaniały talent do pakowania się w kłopoty. Przygody czasem są smutne, zabawne, emocjonujące. Chciałbym zmieszać różne style narracji.

Postaci graczy z początku będą wędrować osobno. Jeśli nie skorzystają z okazji połączenia się, na wskutek jednej z pierwszych przygód, jestem gotów prowadzić oddzielne wątki.

Co do spraw organizacyjnych.
Przyjmuję karty do 4 lipca. Przyjmę 4 osoby, na więcej mnie nie stać, sorry.

Póki co otrzymałem karty od:
Autumm
Baird
Coen
Temteil

Wszystkie one prezentują poziom na tyle wysoki, że jestem jak najbardziej, bez wątpienia zaakceptować, ale i tak czekamy na konkurencję.
Pozdrawiam
Nie siedźcie zbyt długo.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^
Fearqin jest offline