Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-06-2013, 23:07   #25
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Post jest. Długi , bo strasznie rozsmakowałem się w świato-tworzeniu.

Zauważyłeś pewnie też poszerzenie możliwości twojego IPD (implantowanego procesora dostępu). Na pewno wiesz o co chodzi , bo to kalka z podręcznika Interface Zero (PH użył właśnie tego konceptu w Upadłych Aniołach). Deep, HR, różne stopnie korzystania z hipernetu.
Wcześniej nie rozwinąłem tego pomysłu, bo nie chciałem wprowadzać za dużo rozgrywki w wirtualnej rzeczywistości. Ostatecznie przeszkadzało mi to, stąd od teraz możesz uciąć rękę z handpadem i korzystać z hiper-rzeczywistości (też kochałem pomysł z hand-padem to nie wprowadzałem tego elementu ).

PS: Wybacz też jeśli za bardzo pokierowałem poczynaniami Castora, ale przecież stosujemy umiarkowany meta-gaming :> (inaczej nie miałbyś ognistej strzelby co nie? ) Zimny prawie zawsze szukał dodatkowych informacji w sieci , więc uprzedziłem twoje zamiary, a potrzebowałem rozpisać nagłe pomysły na kolejną planetę.

Zresztą dałem nazwę całego układu gwiezdnego od twojego nick`u , powinieneś się cieszyć

PS2: Znów udasz się na świat Syndykracji, jednak na Nirvanie Ni możesz spodziewać się silnych wpływów Świętego Cesarstwa, które chciałeś chyba poznać bliżej Ogólnie spotkasz dużo frakcji.

PS3: Ponadto teraz częściej będę dawał ''info w cytatach''. Zamiast jak dawniej wrzucać fluff do ''materiałów'' będę podawał go na tacy jako opinie z hipernetu. To zdecydowanie pomoże w moim problemie z niezbyt określonym światem nadając mu większej wiarygodności W zasadzie muszę Ci podziękować za pomysł, bo pierwszy raz takie wtrącenie zobaczyłem w formie wiadomości w Gwiezdnych Sz. (tyle, że ja nie umiem tworzyć newsów, więc nie wrzucałem takich smaczków, ale odkryłem, że tworzenie subiektywnych relacji idzie mi jak po maśle)
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 30-06-2013 o 14:37.
Pinn jest offline