Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-06-2013, 21:24   #9
kukunamuniu
 
Reputacja: 1 kukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputację
Hahahah,a ten diablik z pudełka?Ostrożnie,bo zaraz znowu będziesz klaskał.Poważnie,to uwierz mi,że nie miałem siebie na myśli.Nawet nie mam czasu na takie rzeczy,ale:Pamiętam,że kiedyś przy okazji jakichś komentarzy na onecie,czy wp ludzie zaczeli wspominać film Stawka większa niż życie.Wśród dziesiątek komentarzy zauroczył mnie jeden,gościa,który zamiast pisać pierdoły,zaczął tworzyć fragment dialogu między Hansem,jakimś generałem abwehry i oczywiście Brunerem.Gość mial taki talent,tekst był tak klimatycznie napisany,ich wypowiedzi tak wspaniale oddawały charakter każdej z tych postaci....że wtedy pomyślałem sobie:"Boże....niedługo będa kręcić nową,pewnie skopaną część stawki,....Będa idiotami,jeśli nie znajdą i nie zatrudnią tego kolesia..."Niestety "pupczyłem" wtedy mulatki na Hawajach i nie miałem czasu się tym zająć i go znaleść.Do dziś żałuje.
 

Ostatnio edytowane przez kukunamuniu : 01-07-2013 o 13:19.
kukunamuniu jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem