Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2013, 07:27   #62
Campo Viejo
Northman
 
Campo Viejo's Avatar
 
Reputacja: 1 Campo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputacjęCampo Viejo ma wspaniałą reputację
Post jest, ale dla Marianki. Dla niej termin to koniec soboty.

AJT może wrzucić posta w tym samym terminie albo szybciej

Reszta albo poczeka na odpiskę do następnego weekendu, albo włączymy się do akcji na bieżąco w docsie. To drugie w sumie zależy trochę od Sokolniczki, jej działania i tak dalej.

Chłopcy z Biberhof nie mają posta, bo dzisiaj na niego czasu nie miałem aż tyle, a jutro odpisuję gdzie indziej. Starajcie się proszę wywiązywać z terminów, bo ustalam je pod wygospodarowany czas na zabawę, a nie jest on u mnie jakiś obszerny. Pół dnia poślizgu to pikuś zawsze u mnie był, ale teraz muszę pilnować tej Waszej północy, bo jak odpiszecie to jeszcze tego samego dnia ja mam cały wieczór na sklecenie odpiski. Nie piszę i nie rozliczam nigdy zanim nie zawisną Wasze posty.

Nie przepraszajta. Nie bijta się w klapy, tylko starajta się pisać na czas :P

A tymczasem Szarlej dostaje żółty kartonik, bo nie przypominam sobie zgłaszania nieobecności.

Pzdr.
 
__________________
"Lust for Life" Iggy Pop
'S'all good, man Jimmy McGill

Ostatnio edytowane przez Campo Viejo : 01-07-2013 o 07:34.
Campo Viejo jest offline