Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2013, 21:30   #18
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
Jako, ze mnie nagabujecie na dodatkowy sprzęt ( ach Ci gracze ) a ja z natury mam miękkie serce powiem Wam tak.

Gangi (poza tymi +50 fajkami, które mieliście na starcie) zrobią ściepę dla Was (po cichu).

Każdy z was może wybrać sobie ekwipunek dodatkowy za równowartość

Spryt + Interakcje Społeczne + Zastraszanie fajek

Dodatkowo gracz otrzymuje fajki za umiejętności:

lepkie łapki, gładka gadka, za mną dupki, więzienny rock, as w rękawie i daj pan fajkę w wysokości +/- poziom tej umiejętności

Np: Facio ze Sprytem 5, Interakcjami społecznymi 7, Zastraszaniem 3 ma 15 fajek dodatkowo

a mając wyszkolone lepkie łapki (+3) mistrza w więziennym rocku (+5) i nabytą gładką gadkę (+1) oraz antytalent w za mną dupki (-3) otrzymuje dodatkowo do tych 15 (3+5+1-3 fajki = 6) czyli razem dostaje premię w sprzęcie w wysokości 21 fajek.

Wybrane rzeczy proszę wpisywać na swoje KP w miejscu "BRONIE" by mógł je przeliczyć
Jakby coś - pytać.

Wybór sprzętu z rekrutki
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...rror-18-a.html (Abandon All Hope: ADAM I EVA „A32E93” - horror 18+)
 

Ostatnio edytowane przez Armiel : 01-07-2013 o 21:48.
Armiel jest offline