Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2013, 22:10   #20
Boreiro
 
Boreiro's Avatar
 
Reputacja: 1 Boreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodzeBoreiro jest na bardzo dobrej drodze
Uff, w końcu jest. Obawiam się, że nie jest na tyle zachwycający, aby uzasadnić opóźnienie, ale nareszcie możemy kontynuować zabawę i to jest fakt najważniejszy

Co do Waszych postów: wszystkie mi się podobają. Tylko parę technicznych uwag.
1. Róbcie odstęp linijki między akapitami. Łatwiej mi się czyta.
2. Lynka, harry dodajcie avatary. Jacyś tacy anonimowi jesteście bez nich
3. Proponuję dodawanie jakiegoś obrazka od siebie. Na obojętnie jaki temat. Myślę, że macie duże pole do popisu.

To trochę takie moje faneberie, szczególnie punkt 3, ale byłoby miło jakbyście się zastosowali.

Starałem się zasugerować wam w odpisach czym macie się zając w kolejnej turze. Oczywiście oprócz tego możecie dodać coś od siebie. Postanowiłem, że kolejna tura potrwa 15 lat. W seriach 5x3lata. Wciąż wasze populacje są mizerne i w przypadku np. wojny mogłyby łatwo przegrać z silniejszymi i odejść w zapomnienie dlatego musicie trochę przypakować demograficznie. Mam wrażenie, że o czymś zapomniałem, więc w razie pytań pytajcie. Do zobaczenia na docku

https://docs.google.com/document/d/1...MApOSWwEc/edit
 
__________________
Nosce te ipsum.
Boreiro jest offline