Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-07-2013, 23:44   #20
Armiel
 
Armiel's Avatar
 
Reputacja: 1 Armiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputacjęArmiel ma wspaniałą reputację
No ja wiem, że mało, ale popatrzmy na to w ten sposób, iż zasoby - po prostu - są ograniczone. Większość ma nóż, może jakieś żarcie. Ważni członkowie gangów większą broń - jakąś pałkę, maczetę itp. Bardziej ustawieni mają broń palną z kilkoma sztukami amunicji.

Naprawdę niewielu może powiedzieć - mam majątek większy niż 100 fajek Tylko "znaczące" typki, a - jak wiecie z założenia rekrutacji - do znaczących typków Wasze postacie niestety nie należały.

Normalnie w AAH można piąć się "po szczeblach" kariery w gangu, a z tym dopiero - tak naprawdę - wiążą się przywileje i majątek, często wyrażany w dostępie do wody, lekarstw, żarcia i zasobów "naturalnych" - panienek, alkoholu itp. Cóż. Życie na GEHENNIE nie rozpieszcza. To takie bardziej zubożone Metro Lub Neuroshima w kolorach prawdziwej rdzy Bida, bidę bidą pogania

Więźniowie zwyczajnie nie mają wiele, czy wręcz nie mają nic. Tak to już wygląda te ich parszywe, trudne życie.
 
Armiel jest offline