Wątek: Western
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2013, 08:35   #2
F.leja
 
F.leja's Avatar
 
Reputacja: 1 F.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnieF.leja jest jak niezastąpione światło przewodnie
Pogłosowałam trochę, na Stację - bo mi się skojarzyła z Hell on Wheels, na Szeryfa, bo szeryfowie są super sexy i tacy true gritt i na Zemstę bo daje chyba najwięcej możliwości kobiecym postaciom.
Ale chyba Bardzo Dziki Zachód by mi pasował, bo daje szerokie pole do popisu i nie ogranicza rozwoju postaci. Myślę, że ta Stacja mogłaby czymś takim być. Można by w to wepchnąć każdą klasę i rasę. No ale ... tak gadam, a i tak nie mam czasu, więc właściwie to po próżnicy XD
No chyba że rekrutacja będzie nieziemska ... to znajdę czas.
 
__________________
I don't mean to sound bitter, cold, or cruel, but I am, so that's how it comes out. ~~ Bill Hicks
F.leja jest offline