Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2013, 11:10   #6
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Z układu pytań wynika, że trzeba udowodnić, że gdyby biblioteki prowadziły kąciki rpgowe i można było grać w bibliotekach w rpgi to wzrosłoby czytelnictwo...




Tylko - właśnie - albo sam czytam - wyniosłem taki zwyczaj z domu, czy ze szkoły, albo - nie i wtedy "wołami" mnie do czytania nie zaciągną, a biblioteka to takie miejsce omijane szerokim łukiem...

Zupełnie inną kwestią jest powolne i ustawiczne wypieranie bibliotek jako takich. W moim przypadku - bibliotekę odwiedzam raz na miesiąc bynajmniej nie po to, aby pożyczyć książkę - moja biblioteka miejska organizuje sporo zajęć "okołoksiążkowych". Książka papierowa się u mnie nie sprawdza - waży, jest nieporęczna... przegrywa ze swoją elektroniczną siostrą na tablecie, czy kindlu - zwłaszcza jeżeli jest to literatura "rozrywkowa".


@ Halad - przy Wrotach mi się to również zdarzyło - znaczy obserwowałem to zjawisko. Znam graczy, którzy grali w komputerówkę, spróbowali "normalnego" rpg, wsiąknęli w fantastykę.
Choć tutaj miałem na myśli "Wiedźmina" i sięganie po Sapkowskiego.
 
Aschaar jest offline