Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2013, 16:10   #70
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Witam
1. Preferowany komunikator:
TS, ale w ostatecznej ostateczności rozważę inne

2. System RPG:
Najchętniej Earthdown, Shadowrun, D&D 3.0, ale nie wiele mniej chętnie Neuroshima, WoD, Gasnące Słońca, L5K, i inne

3. Ilość graczy/MG:
No właśnie szukam MG i preferowana liczba graczy nie licząc mnie 2-3 żeby się nie pogubić, ale można spróbować większą liczbę

4. Dodatkowe info.:
Gram w RPG od ok 10lat, także doświadczenie mam jako takie, grałem już w Earthdown, Shadowrun, Warhammer, D&D 3.0, Wiedźmin, ale chętnie spróbuję nowe systemy, jeśli chodzi o autorskie to nie wypowiem się na ten temat bo zero styczności miałem z takowymi, z grą online też pierwsze próby moje będą dopiero teraz. Czasu póki co mam aż nadmiar że tak powiem ponieważ jestem w trakcie poszukiwania pracy dlatego to może się zmienić w każdej chwili. Posiadam podręcznik w pdf. do AD&D 3.0, D20, Earthdown, Neuroshima, Cyberpunk 2020 ed1, Deadlands, Gasnące Słońca, L5K, Wiedźmin, Zew Cthulhu 5.1, a także dodatki do D&D 3.0 (nie wszystkie) i Earthdowna (też nie wszystkie). Nie wiem co jeszcze mogę napisać także śmiało pytać.

5. Forma kontaktu:
GG 2920224
no chyba że PW ale nie daję gwarancji że sprawdzę
 

Ostatnio edytowane przez Raist2 : 29-07-2013 o 00:19.
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem