Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-07-2013, 16:46   #27
Pinn
 
Pinn's Avatar
 
Reputacja: 1 Pinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputacjęPinn ma wspaniałą reputację
Spoko, tamten post w którym pisałem o planach emerytalnych Castora był pisany z tego co pamiętam bez żadnej inspiracji.

Castor chyba na 90% jak pamiętam nie palił, ale może się mylę a teraz ma przy sobie paczkę Choć mogę się mylić , a posiadanie (zakup) papierosów nie wymaga fabularnego uwzględniania... Choć fajnie przedstawiać palacza w różnych stanach, jak przy każdej często używanej przez bohatera używce, np. raz nie ma jak zapalić to wykazuje zdenerwowanie itp. robiłem tak z Yamadą- takie dopełniacze fajnie rozbudowują ten zmysłowy hedonistyczny styl , cholernie go lubię

Nazwa układu przyszła sama z siebie, bo po prostu korporacja w celach marketingowych przedstawiła go jako nowy odrodzony przez ludzi świat , ale oczko też puściłem celowo

Co do virtuala, ja też średnio widziałem go w Castorowej solówce , bo odciągała uwagę od typowego środowiska łowcy, po prostu nie pasowało.

Teraz sytuacja może jednak się zmienić , bo możliwe jest dołączenia Brilchana, znowu w postaci hackera. Wstępne informację sugerują fajną postać Pinhead też wykazał zainteresowanie, nie ma jednak pomysłu, bo potrzebuje pełniejszego obrazu.

Z punktu widzenia organizacyjnego nowi gracze (a konkretnie oczekiwanie na ich wejście) może nieco przystopować i zdestabilizować początkowo rozgrywkę. Postaram się by ich wejście odbyło się płynnie, z dobrym uzasadnieniem.
 

Ostatnio edytowane przez Pinn : 02-07-2013 o 17:56.
Pinn jest offline