Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2007, 21:50   #8
Tamriel
 
Tamriel's Avatar
 
Reputacja: 1 Tamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputacjęTamriel ma wspaniałą reputację
Paymounth
"Czego się drzesz frandzlu wstrętny, nie popychaj mnie, bo ja Cię pchnę, ale nie ręką."
Czuł się jak jedna z krów pędzona do rzeźni, na ubój.
" Jak tak dalej pójdzie to jeszcze mi znaczek przypieczentują, a to raczej nie będzie przyjemne, chyba za dużo flimów się naoglądałem".
Westchnął sobie pod nosem. Widząc ostatnie wolne siedzenie opadała mu mina.
"No tak, a mnie trafia się super towarzysz drogi. Ciekawe jak on przeszedł testy. Chyba, że przerobili część jego tłuszczu na smalec i wykupili od niego. Co za głupie myśli mi po głowie chodzą."
- Sorry, ale mógłby pan się przesunąć, bo zajmuje pan moje miejsce?
Starał się załatwić tą sprawę grzecznościowo. Grubas nie pachniał fiołkami, a fałdy niepotrzebnego tłuszczu wylewały mu się poza spodnie. Nie był to wymarzony widok w tym momencie, ale chyba będzie musiał się przemęczyć.
" No coż usiąde sobie, wcisnę się, a jak nie będzie coś pasowało tej kupie tłuszczu to zatańczymy z nim inaczej."
Już rózne próby dokuczenia i wywalczenia swojego przechodziły Keske przez myśli.
 
__________________
Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o! Giga Sureibu!
Tamriel jest offline