Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-07-2013, 16:39   #1
kukunamuniu
 
Reputacja: 1 kukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputacjękukunamuniu ma wspaniałą reputację
Nowatorska sesja eksperymentalna

Dzień dobry, to ponownie ja.
Temat został czasowo skasowany przez moderacje, więc teraz odradza sie dla formalności i po to, by dobro wygrało ze złem.
W podanym poniżej adresie przeprowadziłem bardzo nowatroska sesje eksperymentalną pod tytułem : "Siedmiu mędrcow na umrzyka skrzyni" ,do udziału w której zachęcalem już
wczesniej tutaj.
Świat i system dokładnie taki i tylko taki jaki widzicie.
O jej zakończeniu decyduję ja.
W razie chęci zagrania bohaterem niezależnym proszę o prywatną wiadomość.
Oczywiscie ogólnie, dzięki moderacji jest to już troszkę taka "musztarda po obiedzie" , ale nie takie trupy sie ożywiało, więc jest jeszcze nadzieja, ze sesja odżyje.
Bardzo proszę aby nie informować nikogo o tym temacie tutaj (Nowatorska sesja eksperymentalna). To podstawa. Część osób będzie wchodziła znalazłszy adres tutaj , a część przez przypadek.
Dziękuję
adres:
http://lastinn.info/muzyka-film/1293...tym-forum.html (Pytanie obowiazkowe dla kazdego na tym forum ;))
 

Ostatnio edytowane przez kukunamuniu : 03-07-2013 o 17:51.
kukunamuniu jest offline