Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-01-2007, 23:16   #34
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
W sumie moge ja poprowadzić tą sesję warhammera. Mój bohater będzie BN, ja będę go prowadził. ja zaakceptuje wasze postacie, i możemy zaczynać, tyle, że muszę wam opowiedzieć coś o świecie Warhammera(Imperium). Magia jest karalna, chyba, że masz licencję czarodzieja, bez niej by cie spalili łowcy, oni tylko czekają jak jakiś czarodziej zapomni zabrać, żeby z nim skończyć. Pod ziemią żyją złe Skaveny, na ziemi gobliny, orki i różne inne plugastwa. Życie ludzkie jest bardzo kruche. Wy jednak jesteście jednymi z tych nielicznych, którzy zdołali do czegoś dojść w tym niebespiecznym świecie.Postać Felixa bym zaakceptował. Twoją z drobnymi poprawkami i możemy ruszać- rekrutację zostawimy otwartą.
K:55
Odp:60
PP:3
Magia:0
Tak bym się zgodził.
Cytat:
ja wiem swoje, ty wiesz swoje, i nie ma co się kłócić.
Jeżeli na prawdę chodzi ci o Warhammera to nie ma się o co kłócić. Przeczytaj moje posty i wiesz wszystko dobrze.
Dla pewności(str 147/148 Księga zasad zwana również podstawką)
Cytat:
Bohater Gracza,który chce rzucić zaklęcie, musi zaczerpnąć moc z Wiatrów Magii i zogniskować ją w pożądany przez siebie sposób(będący efektem wybranego czaru). Bohater musi najpierw zadeklarować chęc rzucenia czaru, a następnie wykonać rzut tyloma kośćmi diesięciościennymi, ile wynosi wartość jego cechy Magia. Kolejnym krokiem jest zliczenie wyników które wypadły na kościach. Suma ta nazywana jest poziomem mocy. Jeżeli uzyskany poziom mocy jest wyższy lub równy od wymaganego poziomu mocy podanego w opisie zaklęcia, zaklęcie zostało rzucone pomyślnie.