Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2007, 02:37   #39
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
[user=3093]Blacker, nie dajesz żadnej specjalnej zahaczki graczom. Oczywiście, możesz mieć coś w planach, ale póki co, nie widać tego i cholera wie co mamy robić. Nie ma głównej linii fabularnej, bo naszym postaciom nikt nie powiedział niczego. "zorientowany szkielet-zombie" jako pierwszy powiedział że licze mają moce powracania zmarłych do życia. Jedyna osoba, która dostała cel, to Ludwig (ożywić Fuhrera mocami licza = Hanny). Póki co, jest to jedyny kierunek, jaki drużyna może podjąć (bo z braku laku, jak Ludwig rzuci cel, to wszyscy za tym pójdą najpewniej). Mam nadzieję, że masz to na uwadze i pozdrawiam.[/user]

Jak dotąd, fajnie się czyta, muszę powiedzieć. Mam nadzieję na ciąg dalszy. Daję znać, że zapostowałem, jakby ktoś przegapił, przy okazji dając znać że czekam na posty pozostałych.
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline