Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-07-2013, 02:03   #9
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Bądź natarczywy. Czasem gracze potrzebują małego kopa w cztery litery (przynajmniej ja).
Moja postać o całym Dniu Sądu wie raczej niewiele, ale prawdę, nie pogłoski, ani nie propagandę.
A propos ciekawostki: Grumman E-2 Hawkeye.
Jeszcze odnośnie mojej postaci: z racji takiego, a nie innego ubioru trudno określić płeć, ale głos jest raczej męski. I ma wyraźny obcy akcent (stąd spolszczony zapis "Black Hayate"), raczej nie trzeba geniuszu, żeby się domyślić skąd pochodzi.
Jak mi się uda ustalić coś odnośnie Xing i homunkulusów, to dam znać. Danchemia jest spoko, szczerze mówiąc podoba mi się bardziej niż Alkahestry. Możemy się pobawić w śledztwo lingwistyczne W oryginale było, jeśli się nie mylę, renkinjitsu i rentanjitsu. "Jitsu" to chyba sztuka, ale trzeba by się dobrać do kanji i rozszyfrować. Chętni?
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline